Kontakt

Kontakt z konsultantem firmy DOSPEL.

E-mailNumer telefonu
Zapytania ofertowe
Dospel Sp. z o.o. - ul. Główna 188, 42-280 Częstochowa
t.buczak@dospel.com+48 (34) 370-30-00 wew. 156, 157, 160
Dyrektor Generalny Dospel: Ireneusz Piaseckii.piasecki@dospel.com
Asystentka Dyrektora Generalnego Dospel+48 697-698-325, +48 (34) 370 30 00 wew. 116
Dospel Professional Technologies - dział handlowy+48 (34) 370-30-00 wew. 156, 157, 160
Dospel Professional Technologies - dział ofertowy+48 (34) 370-30-00 wew. 158, 159
Dyrektor działu Dospel Professional: Tomasz Buczakt.buczak@dospel.com+48 661 968 353
Dział obsługi klienta Polska: Katarzyna Grucak.gruca@dospel.com+48 695 623 023
Export manager kraje UE: Mateusz Palam.pala@dospel.com
Export manager kraje poza UE: Sergiey Goncharovs.goncharov@dospel.com
Serwis - Dospel Professionala.kaminski@dospel.com+48 609 995 074
Dział ofertowy: Kamil Jeziakk.jeziak@dospel.com
Dział ofertowy: Natalia Janeczekn.janeczek@dospel.com



Przedstawiciele handlowi

Imię NazwiskoNumer telefonuE-mailRegion działania
Tomasz Buczak
Kierownik handlowy
+48 661 968 353t.buczak@dospel.com
Tomasz Buczak+48 661 968 353 t.buczak@dospel.com
śląskie
opolskie
Tomasz Buczak+48 661 968 353t.buczak@dospel.com
kujawsko-pomorskie
wielkopolskie
Kazimierz Rymuszka+48 695 885 451 k.rymuszka@dospel.com
podkarpackie
lubelskie
Jakub Przybylski+48 695 885 472 j.przybylski@dospel.com
śląskie
małopolskie
Tomasz Klarecki+48 601 982 663t.klarecki@dospel.com
łódzkie
mazowieckie
świętokrzyskie
Maciej Nicewicz+48 695 623 019m.nicewicz@dospel.com
warmińsko-mazurskie
podlaskie
Marek Wołowicz+48 693 280 021m.wolowicz@dospel.com
pomorskie
zachodnio-pomorskie
Tomasz Buczak+48 695 885 476t.buczak@dospel.com
lubuskie
dolnośląskie



Dystrybutorzy

NazwaAdresTelefon / E-mailRegion działania
Poznań:
Mirosława Ogorzelec
ul. Kudowska 36/38
60-464 Poznań
+48 601 540 055
m.ogorzelec@dospel.com
- wielkopolskie
- lubuskie
Lublin:
Jarosław Stoltman
ul. Ogórkowa 42L/4
04-998 Warszawa
+48 791 330 533
j.stoltman@dospel.com
- lubelskie
- świętokrzyskie
Warszawa:
Micro-Clima Paweł Kuczyński
Ciemne
ul. Dziennikarska 7
05-250 Radzymin
+48 (22) 392 78 24
+48 604 718 506
p.kuczynski@dospel.com
- mazowieckie
- łódzkie
Śląsk:ul. Bór 77/81
42-202 Częstochowa
+48 698 816 428
t.bekas@ozzone.pl
- śląskie
- opolskie